• Bursa ili Antrenörlerimizden Harun ALAN' ın Babası vefat etmiştir. Merhumun cenazesi yarın öğlen namazına müteakiben İngöl' de toprağa verilecektir. Merhuma Yüce ALLAH' tan rahmet yakınlarına Başsağlığı dileriz. Harun ALAN İletişim: 0545 2102195

   

  Devamını Oku

 • İstanbul Atatürk Havalimanına Yapılan Hain Terör Saldırısında Hayatını Kaybedenlere Yüce ALLAH' tan Rahmet, Yaralılara Acil Şifalar Dileriz. Tüm İnsanlığın Başı Sağolsun.

  TÜRKİYE KİCK BOKS FEDERASYONU

  Devamını Oku

 • İzmir İli İl Temsilcimiz ve Milli Takım Antrenörümüz İsam AKGÜL' ün nurtopu gibi bir kızı dünyaya gelmiştir. AKGÜL ailesini tebrik ederken, minik bebeğe de Kick Boks ailesi adına sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir ömür dileriz.

  Türkiye Kick Boks Federasyonu BaşkanlığıDevamını Oku


 • Federasyonumuzun Ankara İli Antrenör ve Hakemlerinden Uğur MİRZA' nın Nurtopu gibi bir çocuğu dünyaya gelmiştir. MİRZA ailesini tebrik ederken, minik bebeğe de Kick Boks ailesi adına sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir ömür dileriz.

  Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanlığı

  Devamını Oku

 • Ankara ili Milli Hakemlerimizden Osman BİLGİLİ' nin annesi vefat etmiştir. Merhumeye Yüce ALLAH' tan rahmet yakınlarına Başsağlığı dileriz. Osman Bilgili İletişim: 0536 4354226

  Devamını Oku

 • Federasyonumuzun 2016 yılı faaliyet programında yer alan Sakarya Türkiye Büyükler, Gençler, Yıldızlar ve Minikler Kick Boks Şampiyonası 8.gün Müsabakaları olan Büyük Erkekler ve Bayanlar Point Fighting Kura Listeleri Ektedir.

   

  Not: Kura ile ilgili Saat 18:00 den s Devamını Oku


 • Federasyonumuzun 2016 yılı faaliyet programında yer alan 1.2.3.4.ve 5. Dan Sınavları 30-31 Temmuz 2016 tarihleri arasında Ankara Sincan Spor Salonu' nda yapılacaktır.

  1.3. ve 5. Dan Sınavları 30 Temmuz 2016 Cumartesi Günü (Kayıtlar Saat: 09.00' da),

  2. ve 4. Dan Sınavları 31 Temmuz 2016 Pazar Günü (Kayıt Devamını Oku


 • Federasyonumuzun 2016 yılı faaliyet programında olan ve Samsun Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu' nda yapılan Büyükler Kick Boks Şampiyonası sona erdi. 66 ilden yaklaşık 3.000 sporcunun katıldığı şampiyonada şampiyon olan sporcularımız Avrupa Şampiyonası' nda ülkemizi temsil edecektir.

  Devamını Oku

 • 2016 yılı faaliyet programımızda yer alan ve bu yıl ilk kez düzenlenen Kick Boks Okullar Küçükler Türkiye Birinciliği yaklaşık 300 sporcunun katılımıyla Bolu 17 Temmuz Spor Salonu' nda başladı. Açılış seremonisi bugün yapılırken Bolu Valimiz Sayın Aydın BARUŞ, Bolu Belediye Başkanımız Sayın Alaaddin YILMAZ, Bolu İl Emniyet Devamını Oku