• Isparta Bölge Hakemlerimizden Süleyman YAPICI ve Aday Hakemlerimizden Arzu YAPICI çiftinin nur topu gibi bir erkek çocukları dünyaya gelmiştir. YAPICI ailesini tebrik ederken, minik bebeğe de Kick Boks ailesi adına sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir ömür dileriz.

  Türkiye Kick Boks Federasyonu BaşkanlığıDevamını Oku


 • Sakarya ili Milli Takım Antrenörlerimizden Seydi GÖKPINAR' ın nur topu gibi bir çocuğu dünyaya gelmiştir. GÖKPINAR ailesini tebrik ederken, minik bebeğe de Kick Boks ailesi adına sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir ömür dileriz.

  Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanlığı

  Devamını Oku

 • Ankara ili Hakemlerimizden Ozan BEYHAN' ın babası vefat etmiştir. Merhuma Yüce Allah' tan Rahmet yakınlarına Başsağlığı dileriz.

  Devamını Oku

 • Federasyonumuzun Ankara ili Milli Takım Antrenörlerinden Mehmet ÖZ ve Milli Sporcularımızdan Gözde ÖZ (CANBOLAT) ın nur topu gibi bir erkek çocukları dünyaya gelmiştir. ÖZ ailesini tebrik ederken, minik bebeğe de Kick Boks ailesi adına sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir ömür dileriz.

  Türkiye Kick Devamını Oku


 • Bursa ili Antrenörlerimizden Harun ALAN' ın Babası vefat etmiştir. Merhumun cenazesi yarın öğlen namazına müteakiben İngöl' de toprağa verilecektir. Merhuma Yüce ALLAH' tan rahmet yakınlarına Başsağlığı dileriz. Harun ALAN İletişim: 0545 2102195

   

  Devamını Oku

 • İstanbul Atatürk Havalimanına Yapılan Hain Terör Saldırısında Hayatını Kaybedenlere Yüce ALLAH' tan Rahmet, Yaralılara Acil Şifalar Dileriz. Tüm İnsanlığın Başı Sağolsun.

  TÜRKİYE KİCK BOKS FEDERASYONU

  Devamını Oku

 • Federasyonumuzun 08 Eylül 2016 tarihinde Ankara’ da yapılması kararlaştırılan 6. Olağan Mali Genel Kurulu ile 4. Olağan Seçimli Genel Kurulu, ülkemizde 15 Temmuz’ da yapılan hain darbe teşebbüsü sonrasında yaşanan olumsuzlukların giderilmesi ve Genel Kurul öncesi gerekli tedbirlerin alınması amacıyla bütün spor federasyonla Devamını Oku


 • İzmir İli İl Temsilcimiz ve Milli Takım Antrenörümüz İsam AKGÜL' ün nurtopu gibi bir kızı dünyaya gelmiştir. AKGÜL ailesini tebrik ederken, minik bebeğe de Kick Boks ailesi adına sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir ömür dileriz.

  Türkiye Kick Boks Federasyonu BaşkanlığıDevamını Oku


 • Federasyonumuzun Ankara İli Antrenör ve Hakemlerinden Uğur MİRZA' nın Nurtopu gibi bir çocuğu dünyaya gelmiştir. MİRZA ailesini tebrik ederken, minik bebeğe de Kick Boks ailesi adına sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir ömür dileriz.

  Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanlığı

  Devamını Oku

 • Ankara ili Milli Hakemlerimizden Osman BİLGİLİ' nin annesi vefat etmiştir. Merhumeye Yüce ALLAH' tan rahmet yakınlarına Başsağlığı dileriz. Osman Bilgili İletişim: 0536 4354226

  Devamını Oku