• Adana ili Milli Sporcularımızdan Ramazan ÇİÇEK' in nur topu gibi bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir. ÇİÇEK ailesini tebrik ederken, minik bebeğe de Kick Boks ailesi adına sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir ömür dileriz.

  Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanlığı

  Devamını Oku

 • Çanakkale ili MHK Üyelerimizden Serkan BOZACI ve Milli Takım Antrenörlerimizden Leyla İnci BOZACI çiftinin nurtopu gibi bir kız çocukları dünyaya gelmiştir. BOZACI ailesini tebrik ederken, minik bebeğe de Kick Boks ailesi adına sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir ömür dileriz.

  Türkiye Kick Boks Feder Devamını Oku


 • 27 Ağustos – 03 Eylül 2016 tarihleri arasında İrlanda’ nın Dublin kentinde yapılan Dünya Gençler Kick Boks Şampiyonası’ nda Milli Takımımız 4 branşta tam takım halinde katıldığı şampiyonada ringi ve tatamiyi dünyaya dar etti. Milli Takımımız bugün yapılan son final müsabakalarıyla birlikte 13 Altın, 13 Gümüş Devamını Oku


 • Isparta Bölge Hakemlerimizden Süleyman YAPICI ve Aday Hakemlerimizden Arzu YAPICI çiftinin nur topu gibi bir erkek çocukları dünyaya gelmiştir. YAPICI ailesini tebrik ederken, minik bebeğe de Kick Boks ailesi adına sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir ömür dileriz.

  Türkiye Kick Boks Federasyonu BaşkanlığıDevamını Oku


 • Sakarya ili Milli Takım Antrenörlerimizden Seydi GÖKPINAR' ın nur topu gibi bir çocuğu dünyaya gelmiştir. GÖKPINAR ailesini tebrik ederken, minik bebeğe de Kick Boks ailesi adına sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir ömür dileriz.

  Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanlığı

  Devamını Oku

 • “Bilmeyen kalmamıştır ki: Ulusumuz, egemenliğini eline aldığı gün, en karanlık yoksulluğun, en derin uçurumun kıyısında idi. Bütün güçleri yıpranmış, bütün savunma araçları elinden alınmış, kutsal varlıkları saldırıya uğramış, pek acıklı bir durumda idi. Bütün bunları hiçe sayarak varlığ Devamını Oku


 • Ankara ili Hakemlerimizden Ozan BEYHAN' ın babası vefat etmiştir. Merhuma Yüce Allah' tan Rahmet yakınlarına Başsağlığı dileriz.

  Devamını Oku

 • Federasyonumuzun 2016 yılı Faaliyet Programında yer alan 2. Kademe Antrenör Kursu 09-22 Ekim 2016 tarihleri arasında ADIYAMAN' da yapılacaktır.

  Antrenör Kursu Kayıtları: 09 Ekim 2016 tarihinde,

  Özel Eğitim Dersleri:  09 - 15 Ekim 2016 tarihleri arasında,

  Devamını Oku


 • Federasyonumuzun Ankara ili Milli Takım Antrenörlerinden Mehmet ÖZ ve Milli Sporcularımızdan Gözde ÖZ (CANBOLAT) ın nur topu gibi bir erkek çocukları dünyaya gelmiştir. ÖZ ailesini tebrik ederken, minik bebeğe de Kick Boks ailesi adına sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir ömür dileriz.

  Türkiye Kick Devamını Oku


 • Bursa ili Antrenörlerimizden Harun ALAN' ın Babası vefat etmiştir. Merhumun cenazesi yarın öğlen namazına müteakiben İngöl' de toprağa verilecektir. Merhuma Yüce ALLAH' tan rahmet yakınlarına Başsağlığı dileriz. Harun ALAN İletişim: 0545 2102195

   

  Devamını Oku