Alperen Atabay Anısına 3. Uluslararası Türkiye Açık (Turkish Open) Kick Boks Turnuvasına Katılacaklara Duyuru

2018-03-14 15:26:42 - Okunma Sayısı (3665)

Uluslararası Turkish Open Kick Boks Turnuvası kayıtları her yıl olduğu gibi www.sportdata.org web sitesinden yapılacaktır. Kayıt işlemlerinin sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için geçen yıl hazırladığımız “Turkish Open Kayıtları Nasıl Yapılır?” videosuna göz atmanız tavsiye olunur.

Kayıt işlemi birkaç aşamada yapılmaktadır. Birinci adım önceki senelerden kulübünüzü sisteme kaydettiyseniz tekrardan kayıt olmaya gerek yoktur. Şifrenizi hatırlamıyorsanız videoda da gösterildiği şekilde “Giriş” ekranından “Şifremi Unuttum” adımlarını izleyerek şifrenizi tekrar alabilirsiniz. Kulübünüzü kaydetmediyseniz videoyu izleyerek yalnızca 30 saniyede kayıt edebilirsiniz. Kulüp kaydından sonra sisteme “Giriş” yapınız ve ikinci adım olan Turnuvaya katılacak sporcularınızı sisteme kayıt edin. Üçüncü ve son aşamada ise kayıt edilen sporcuların Uluslararası Turkish Open Turnuvası içerisine eklenmesi.

Turkish Open Uluslararası bir turnuva olduğundan dolayı WAKO üyesi ülkelerin düzenlediği diğer uluslararası şampiyonalar gibi sporcu bazında bilgiler tutulmaktadır. Yani her yıl yeni Kulüp Kaydı ve Yeni Sporcu Kaydı yapmanıza gerek yoktur. Ayrıca bu bilgiler Sportdata veri tabanında tutulmakta ve sporcuların katıldığı tüm müsabakalarda almış oldukları puanlar sicillerine işlenmektedir. Bu sebeple Uluslararası Turkish Open Kick Boks Turnuvası kayıtları önem arz etmektedir.

Video Linki

https://www.youtube.com/watch?v=ZU1WIhP_D1o&t=34s&app=desktop